تاریخ ارسال : ۲۲ دي ۱۳۹۵

مشارکت شرکت تولیدی یخساران در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران 1395

مشارکت شرکت تولیدی یخساران در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران 1395

مشارکت  یخساران درشانزدهیمن نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران

شانزدهمین نمايشگاه تخصصي لوازم خانگي تهران در تاريخ 4 تا 7 آبان 95 با حضور معتبر ترين برندهاي روز لوازم خانگي ايران در محل دائمي نمايشگاههاي بين المللي تهران با شعار "لوازم خانگی ایرانی را خوب بشناسیم"آغاز به كار كرد.

شرکت تولیدی صنعتی یخساران با حضوری جامع ارتباط مستقیم خود با مشتریان عزیز،  که بیش از 50 سال به این شرکت وفادار بودند و هستند را حفظ کرد. دربخش های فروش و خدمات پس از فروش به سوالات ، انتقادات و پیشنهادات این عزیزان رسیدگی شد تا جهت ارتقا سطح کیفی و نیاز بازار این کالای ایرانی هوشیار و آماده باشیم.  نیروهای  تدارکات،  تحقیق و توسعه، کنترل کیفی و مهندسین این شرکت به منظوررضایت مشتری، به روز رسانی و همگام بودن با تکنولوژی های تولید حضور بهم رساندند تا محصولی با کیفیت و مناسب را برای ایرانیان عزیز تولید و عرضه کنیم.

این مجموعه  برای مشتریان که تمایل به خرید یخچال فریزر با کیفیت دارند مدل کمبی مروارید 20 فوت ، دوقلو های مروارید 15فوت ،  دوقلو های مدل الماس 16 فوت  و سایر محصولات خود را معرفی کرد.

 یخساران ؛ یخچال فریزر مدل برلیان NRF26 با عرض 82 ،  به عنوان محصول جدیدی که به زودی وارد بازار می شود را در این نمایشگاه معرفی کرد و خبر تولید آن را به عزیزان مژده داد.

غرفه شركت یخساران  نيز همچون سال هاي قبل از غرفه هاي بسيار پربازديد و مورد توجه در اين نمايشگاه بوده است.استقبال از محصولات دوقلو مروارید یخساران از طرف بازديدكنندگان در نوع خود جالب توجه بوده است.

 

خانواده یخساران از تمامی عزیزانی که به بازدید غرفه یخساران آمدند کمال تشکر و احترام را دارد.

با اميد به موفقيت روز افزون

 یخساران